• RADOSNYCH WAKACJI!!

• Radosnych, beztroskich, ale przede wszyskim bezpiecznych wakacji. Wielu słonecznych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół

życzą Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola

• DYŻUR W OKRESIE WAKACJI

• UWAGA!

Przedszkole pełnić  będzie dyżur w okresie

od 17 do 31 sierpnia 2020r.

Zapisy na  dyżur  telefoniczne / 663-485-248/

lub e-mailowe; przedszkole@zpokrzczonow.pl

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• W związku z utrzymującą się sytuacją  epidemiczną  planowane spotkanie z okazji  Dnia Dziecka  i zakończenia roku szkolnego nie odbędzie się.

Jeżeli sytuacja zdrowotna się unormuje dla dzieci młodszych  ,które będą kontynuować  wychowanie przedszkolne zorganizujemy taką imprezę we wrześniu połączoną np. z dniem Przedszkolaka.

Tymczasem prosimy rodziców aby odebrali z Przedszkola wszystkie rzeczy dzieci / pantofle, woreczki, bluzy, teczki z pracami  , książki itp.  w podanym niżej terminie / z zachowaniem zasad obowiązujących w czasie pandemii /

Wtorek – 8.00-10.00 GRUPA MISIE  /pani Klaudia/

10.00- 12.00 GRUPA BIEDRONKI  / pani  Basia/

Środa – 10.00-12.00 GRUPA GWIAZDKI   / pani Helenka/

10.00-12.00 GRUPA RYBKI  / pani Ania/

Dzieci z grup PSZCZÓŁKI i MALI ODKRYWCY  zapraszamy na króciutkie spotkania pożegnalne w dniu 25.06.200r/ czwartek/

• Godz. 9.00- PSZCZÓŁKI
            • Godz.10. MALI ODKRYWCY

Spotkanie odbędzie się na auli z zachowaniem wszystkich zasad i reguł obowiązujących w czasie pandemii  COVID -19.

/Maseczki obowiązkowe!/

• KONKURS PLASTYCZNY

• Konkurs „Moje Przedszkole”

W poniedziałek 1 czerwca sklep internetowy Maludas.pl ogłosił konkurs „Moje Przedszkole”. Nagrodami w nim są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.

W kategorii – przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

• Idealne przedszkole (I miejsce) – bon o wartości 1000 zł,
            • Wymarzone przedszkole (II miejsce) – bon o wartości 800 zł,
            • Przedszkole jak z bajki (III miejsce) – bon o wartości 500 zł.

Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

Ponadto, dla dzieci, które chciałyby indywidualnie wziąć udział w konkursie, przygotowano osobną kategorię.

W kategorii indywidualnej wyłonieni zostaną:

• Zacny Mistrz  (I miejsce) – bon o wartości 500 zł,
            • Prawdziwy artysta (II miejsce) – bon o wartości 300 zł,
            • Człowiek sztuki  (III miejsce) -  bon o wartości 200 zł.

Liczba zgłoszeń

• Każde Przedszkole może zgłosić maksymalnie dziesięć (10) prac.
            • W przypadku kategorii indywidualnej Rodzice mogą zgłosić ilość prac tożsamą z liczbą dzieci uczęszczających do przedszkola.

Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe dla nauczycieli, rodziców i przede wszystkim dzieci, szczególnie tych, które po raz pierwszy w roku szkolny 2019/2020 rozpoczęły uczęszczać do przedszkola.

Sklep Maludas.pl zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy. Czas spędzony nad przygotowaniem prac konkursowych będzie z pewnością szansą na pogłębienie więzi oraz kreatywności wśród maluchów.

Wykonane prace należy przesłać na adres konkurs@maludas24.pl w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

Opis zadania:

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole”. Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na  spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów – w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

Prace konkursowe oceni Komisja Konkursowa, której przewodniczy Katarzyna Cerazy, autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce, pokochanej przez wiele dzieci.

KOCHANE  PRZEDSZKOLAKI
            Dziś obchodzimy Dzień Dziecka , jest nam bardzo przykro że nie możemy dziś złożyć wam osobiście tych życzeń,  nie możemy razem się pobawić, potańczyć i pobrykać na kolorowych dmuchańcach,  które zawsze uatrakcyjniały nam ten dzień. Nam też bardzo tego brakuje…
            Dlatego planujemy zorganizować taki  Dzień Dziecka połączony z Pożegnaniem Przedszkola i w zależności  od sytuacji epidemiologicznej będzie  to w ostatnim tygodniu czerwca lub w drugiej połowie sierpnia. /o konkretach  poinformujemy /
            Już dziś myślimy jakie niespodzianki dla was przygotować… Postaramy się żeby było wesoło i kolorowo.
            A dziś świętujcie i bawcie się wesoło w rodzinnych gronach.
            Z. Tajs

• ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

• Wszystkim Dzieciom z okazji Ich święta, składamy życzenia radosnego dzieciństwa, kochającej rodziny i wielu serdecznych przyjaciół. Rozwoju pasji i talentów. Niech każdy dzień, będzie dla Was nową, pełną beztroskiej zabawy przygodą.

Gorące życzenia składają  Dyrekcja i wszyscy pracownicy przedszkola :)