• Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej

• GMINNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

17 maja 2019r. odbył się w naszym Przedszkolu Gminny Konkurs piosenki pod hasłem ‘’DZIECIĘCE PRZEBOJE’’, którego celem było:

• rozwijanie zainteresowań i zdolności muzycznych u dzieci
            • prezentowanie umiejętności wokalnych
            • integracja grup przedszkolnych i nauczycieli wychowania przedszkolnego z terenu gminy Tokarnia

W konkursie udział wzięły dzieci 5 i 6 letnie z obu gminnych Przedszkoli; z Tokarni i Krzczonowa, a także Przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych w Bogdanówce, Skomielnej Czarnej i Więcierzy.

Jury w składzie :

Pan Robert Milewski – nauczyciel muzyki w Szkole Muzycznej w Krzczonowie

Pani Celina Ryszkowska- Wicedyrektor ZPO w Krzczonowie

Pan Bartłomiej Dyrcz- Dyrektor GOK w Tokarni

oceniało występy 8 solistów i 10 grup wokalnych /2-5 osobowych/.

Nasze Przedszkole wypadło wspaniale!

W kategorii ,,solo’’ laureatami zostali :

1. MIEJSCE I – Katarzyna Rychlicka – Przedszkole    Krzczonów za piosenkę ,,A ja rosnę i rosnę’’
            2. MIEJSCE II – Izabela Wróbel – Przedszkole Krzczonów    za piosenkę ,, Wiosenny rock and roll’’
            3. MIEJSCE III – Laura Kluska – Przedszkole Tokarnia za piosenkę ,, Kundel bury’’

WYRÓŻNIENIE – Amelia Chmielik – Przedszkole Krzczonów za piosenkę ,,Tyle pytań w mojej głowie’’

W kategorii ,,grupa wokalna’’ laureatami zostali :

1. MIEJSCE I – Grupa wokalna  z oddziału przedszkolnego w       Więcierzy za piosenkę ,, A ja wole moją mamę’’
            2. MIEJSCE II – Grupa wokalna – Przedszkole Krzczonów /gr. Smerfy/ za piosenkę ,, Grajmy w kolory’’
            3. MIEJSCE III –Grupa wokalna z oddziału przedszkolnego w Więcierzy za piosenkę ,, Kaczka Dziwaczka’’
            4. WYRÓŻNIENIE – Grupa wokalna – Przedszkole Krzczonów /gr. Pszczółki / za piosenkę ,,Gdy leżę na plaży’’

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów !!

Sponsorami nagród był Wójt Gminy Tokarnia oraz Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa’’.

• zdjęcia

SESJA ZDJĘCIOWA DLA PRZEDSZKOLAKÓW !!

Piątek 24.05.2019r.

w godzinach 8.00 - 11.00

Zdjęcia w ramach środków z komitetu rodzicielskiego. Dzieci otrzymają je na zakończenie roku szkolnego.

• PIKNIK RODZINNY

•      Prośba o wsparcie organizacji  PIKNIKU RODZINNEGO

W dniu 2 czerwca 2019 roku Przedszkole nasze organizuje PIKNIK RODZINNY, którego celem jest integracja środowiska wychowawczego dziecka, wzmocnienie więzi rodzinnych poprzez wspólne aktywne spędzanie wolnego czasu, a także pozyskiwanie dodatkowych środków. W czasie Pikniku zorganizowana będzie kiermasz pełen niespodzianek.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się do akcji gromadzenia fantów na kiermasz. Na kiermasz można przekazywać zabawki, gry, książki, słodycze, bilety, zaproszenia, kupony itp.

Za okazane wsparcie i życzliwość z góry serdecznie dziękujemy

i zapraszamy na nasz  PIKNIK RODZINNY.

• GMINNY KONKURS PIOSENKI

pod hasłem

,, DZIECIĘCE PRZEBOJE’’

17. V. 2019 r. godz. 9.30

AULA PRZEDSZKOLNA

Serdecznie zapraszamy rodziców występujących dzieci do udziału w imprezie.